Spektakel ne Sarande “Shpellari” Nga “Drejtori” i Portokallis

Aktori i humorit Erdit Asllanaj, i njohur te Portokalli si Drejtori, ditën e sotme sjell në Sarandë pjesën “Shpellari”.
Shfaqja do të jepet në Kinoteatrin Butrinti në orën 18:00 dhe hyrja do të jete falas.
Kujtojmë se kjo pjesë teatrore është e lejuar për moshat mbi 14 vjec. Per me shume informacion klikoni ne reklamen me poshte

/SarandaWeb.net

 

Banggood.com INT

Comments

comments