Zbarkojne turistet e pare ne Ksamil

Sot daton data 18 Shkurt 2018 , Nje dite e bukur , e nxehte , “Nje dite vere” ! Me shume se 10 autobuze me targa Kosove mberriten diten e sotme ne kete perle te jugut. Nxenesa Shkolle, Mosha te rritura dhe mosha te thinjura i kane dhene nje hijeshi ksamilit ne paraditen e sotme.

  • Te marre ne pyetja nga VISIT KSAMIL ata jane shprehur se Ksamili ka qene , eshte dhe do te mbetet vendi me i preferuar nga te gjithe shtetasit kosovar.
  • Zbarkojne Turistet e pare ne Ksamil

    Zbarkojne Turistet e pare ne Ksamil

    Publié par I love Ksamil sur dimanche 18 février 2018

loading…


Comments

comments